Bee Ball
HSB Saints heeft Bee Ball voor de kids, een simpele vorm van honk- en softbal (4+).
Honk- en softbal voor kinderen
Sporten, plezier hebben en nieuwe vriendjes maken? Het kan tijdens de Bee Ball-les van Honk- en Softbal Vereniging Saints.
Beeball is een sterk vereenvoudigde vorm van honkbal en softbal en is bedoeld om de jongste kinderen spelenderwijs de beginselen van deze sporten aan te leren.
Jongens en meisjes tussen de 4 en 8 jaar die graag willen sporten en nieuwe vriendjes willen maken, zijn van harte welkom!
Er is een keer in de week een training en ook zijn er af en toe toernooien waar je aan meedoet.
Wil je een keertje meedoen met de les? Mail dan via de groene knop. Via de roze knop kom je terecht op de website van HSV Saints waar je nog meer info kunt vinden over Bee Ball.
Tip: Kijk eens voor andere balsporten in de categorie Clubjes!
Honk- en Softbal Vereniging Saints
Voorhout 80
3055 ES Rotterdam
Openingstijden
Training: zondagochtend 9.30 uurPrijs
Zie de website voor de prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
6 x koffiedrinken met kids in en om Rotterdam
Even rustig buiten de deur koffie drinken terwijl je kinderen spelen? In de regio Rotterdam zijn verrassend veel (kinder)cafés waar dat gewoon kan. We hebben 6 kindvriendelijke kidscafés in Rotterdam en omgeving voor jullie verzameld. Perfect voor een koffiedate, lunch of spontaan uitje met het gezin.
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!