Hotel New York
Er is altijd iets te doen bij Hotel New York. Wereldberoemd in Rotterdam en omstreken!
Of je nu komt om te ontbijten, voor de lunch, afternoon tea, om bitterballen te eten op het terras óf om te dineren, bij Hotel New York is het altijd gezellig! Er kan van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat lekker gegeten en gedronken worden. Met voor de kids een speciaal kindermenu én kleurplaten en kleurpotloden.
Kijk even op de website wat je allemaal kunt doen in Hotel New York door op de roze button te klikken.
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Rotterdam en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Hotel New York
Koninginnenhoofd 1
3072 AD Rotterdam
Openingstijden
Dagelijks geopend tussen 7.00 en 1.00 uur.Prijs
Er is al een kindergerecht voor € 6,-.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!