
Terug-in-de-tijd-feestje
Met het kinderfeestje in Huis Van Gijn ga je een eeuw terug in de tijd!
Ga terug in de tijd met dit kinderfeestje!
Ontdek verkleed als knecht of dienstmeid dit statige museumhuis. Ga op zoek naar de mooiste plekjes en de vreemdste voorwerpen!
Tijdens deze feestelijke middag kom je alles te weten over het leven van 100 jaar geleden en richt je ook nog eens jouw eigen droomhuis in.
Rondleiding en creatieve workshop
Het feestje bestaat uit:
– een interactieve rondleiding in Huis Van Gijn met creatieve workshop
– feestelijke aankleding
– etagère met zoetigheid of appeltaart en ranja
– maximaal 10 kinderen
– inclusief museumentree
– exclusief eten en drinken begeleiders
Het feestje duurt ongeveer 2,5 uur.
Kijk voor alle informatie op de website van Huis Van Gijn, klik hiervoor op de roze button.
Zoek je nog een leuke traktatie? Kijk dan in onze DIY-categorie voor superleuke ideeën!
Huis Van Gijn
NIeuwe Haven 30
3311 AP Dordrecht
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland