Ik ga EMB
Deze digitale ontmoetingsplek is speciaal voor jongeren met een beperking en hun ouders/verzorgers!
Het platform ‘Ik ga EMB!’ is een digitale ontmoetingsplek voor jongeren met ernstige lichamelijke of meervoudige beperkingen en hun ouders, verzorgers en begeleiders. Het is een plek om elkaar te ontmoeten, kennis te delen en inspiratie uit te wisselen. De jongeren zijn de ambassadeurs van het interactieve platform. Zelfstandig of samen met hun ouders/verzorgers, hun ‘vertalers’, laten zij zien hoe zij jong- zijn met hun beperkingen, hoe zij meedoen en waar ze nog een steuntje in de rug kunnen gebruiken.
Niet ‘praten over’ maar ‘praten met’ is het uitgangspunt van het platform. Door naar hen te luisteren wordt actief meedoen leuker en kan het leiden tot creatieve oplossingen en verrassende ontmoetingen.
De campagne ‘Ik ga EMB!’ gaat dan ook over de andere kant van beperkt zijn. Niet ontkennen dat leven met een ernstige fysieke beperking voor jongeren en hun omgeving ingrijpend is, maar vooral kijken hoe deze jongeren als pubers Elke Mogelijkheid Benutten.
Meer info en het platform vind je via de roze websitebutton!
Geschikt voor
Lijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x koffiedrinken met kids in en om Rotterdam
Even rustig buiten de deur koffie drinken terwijl je kinderen spelen? In de regio Rotterdam zijn verrassend veel (kinder)cafés waar dat gewoon kan. We hebben 6 kindvriendelijke kidscafés in Rotterdam en omgeving voor jullie verzameld. Perfect voor een koffiedate, lunch of spontaan uitje met het gezin.
Lentebucketlist
Wat is de lente toch heerlijk! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!