
Jeugdstorm 9+
Een zomerkamp vol vragen die blijven hangen bij Theater aan de Schie
Het begint als een vrolijk kampvuurverhaal, maar eindigt in een confronterende zoektocht naar schuld, identiteit en tweede kansen.
Hanne en Chris zijn lid van De Nationale Jeugdstorm, een jongerenbeweging tijdens de Tweede Wereldoorlog. Ze leren vissen, jagen en zingen rond het vuur, tot de oorlog voorbij is en hun wereld kantelt. Geïnspireerd op de film Jojo Rabbit, geeft deze voorstelling een stem aan kinderen van ‘foute’ ouders met humor, nuance en lef.
Klik voor tickets op de roze button.
Tip: Ontdek meer bijzondere voorstellingen in onze uitagenda!
Data:
- donderdag 20 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater aan de Schie
Stadserf 1
3112 DZ Schiedam
Openingstijden
20 november om 20:15Prijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Coole traktatie-inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.