Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansfeestje bij Joy2dance

Wil je met je verjaardag lekker dansen? Vier je feestje bij Joy2dance!

Ben jij gek op dansen? Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit voor een gaaf dansfeestje! Kies je voor een 1,5 uur durend feestje, dan ga je dansspelletjes doen op muziek en laat je een zelfgemaakte dans aan de ouders zien. Tussendoor is er tijd voor om wat lekkers te eten en te drinken.

Als je kiest voor een 2,5 uur durend feestje begin je met een creatieve activiteit: het maken van een rokje of versieren van een t-shirt. Na het eten en drinken van wat lekkers worden er dansspelletjes gedaan en leer je een dans!

Jarigen worden gevraagd wat hun lievelingsmuziek is en daar wordt dan wat leuks mee gedaan.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Joy2dance 2 locaties in Dordrecht

Mail direct

Mail direct naar Joy2dance 2 locaties in Dordrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief