Kabouterpad Krimpenerhout
Op kabouteravontuur in de Krimpenerhout
Wist je dat er in de Krimpenerhout kabouters wonen? Nouja…. er wordt gedacht van wel. Overal zie je sporen en kleine voetafdrukjes van de kleine wezentjes.
Voor kinderen van 3 tm 7 jaar is er het Kabouterpad, een leuke route van 2,5 km met zes speelse opdrachten: dansjes, zoeken naar schuilplekken, kabouterpaaltjes volgen… Het is eén grote ontdekkingstocht!
Startpunt is bij sporthal De Boog. Daar ligt een rugzak voor je kind klaar, vol met kabouterspullen. Inclusief puntmuts natuurlijk, want zonder ben je geen echte kabouter.
Na afloop mogen de kinderen de rugzak, de materialen én een leuke verrassing mee naar huis nemen.
Voor verdere informatie, klik op de roze website button.
Staatsbosbeheer
Krimpenerbosweg 2a
2923 LA Krimpen aan den IJssel
Openingstijden
-Prijs
6,50Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam
Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Tips voor een goed begin van het schooljaar
Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.