Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buikdansen op je feestje

Wil jij een feestje in een 1000-en-1-nacht-sfeer? Dan mag een workshop buikdansen niet ontbreken!

Een kinderfeestje met een oosters sfeertje… dit wordt wel een heel speciaal feestje!

Op de opzwepende ritmes leert Kaouther je buikdanspasjes en mooie bewegingen zoals de shimmy, kameel, slang en de wonderlijke buikrol.

Kaouther zorgt voor een spetterende kinderbuikdansworkshop en creëert een warme en gezellige sfeer. De oosterse muziek draagt bij aan de vrolijkheid. En de prachtige kleding maakt het plaatje compleet!

Leuk! De workshop kan worden uitgebreid met het maken van henna tattoos!

Kijk snel op de site voor meer info en foto’s! 

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen! 

Kaouther

Rotterdam

Openingstijden In overleg bepalen.
Prijs Voor een prijsopgave en het bespreken van wensen en mogelijkheden kun je contact opnemen met Kaouther.
Mail direct

Mail direct naar Kaouther

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief