Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gymnastiek lessen

Naast turnen voor kinderen vanaf 6 jaar kunnen peuters en kleuters hier ook gymnastieken!

KDO Krimpen is van oudsher een gymnastiekvereniging. KDO Krimpen heeft dan ook veel verschillende gymnastiek lessen!

Peuter & kleutergym – Kleintjes van 3 t/m 5 jaar die houden van bewegen, graag energie kwijt willen of juist wat steviger in hun schoenen willen staan kunnen hier gymmen. Je gaat klimmen, springen, evenwicht houden, rollen en hangen. Van tikspelletjes en balspelletjes tot klimmen in een klimrek. 

Turnen – Vanaf 6 jaar kun je komen turnen. Je gaat aan de slag met balans, kracht en flexibiliteit. Dit doe je op onder andere de balk, de brug, de pegasus, de tumblingbaan of op de spanbrug. Voor degenen met net een beetje extra talent en ambitie zijn er de wedstrijd- en selectiegroepen.

Rhönrad – Wil je graag je kracht en lenigheid combineren met balans in een draaiend wiel? Probeer rhönradturnen dan eens! 

Volg vrijblijvend een proefles!

Klik voor meer informatie op de roze button. 

Tip: Ontvang voor elke vakantie de leukste tips per mail.

KDO Krimpen

Mail direct

Mail direct naar KDO Krimpen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief