
Natuurspeelplek Het Eiland
Kom spelen met water en zand op Natuurspeelterrein Het Eiland in Gouda Oost!
Het Eiland is het avontuurlijke natuurspeelterrein in Gouda Oost. Het ligt achter de flatgebouwen aan de Bleysstraat en aan de Han Hollanderweg, loop gewoon om de flat heen. (Zie locatie Het Eiland). Het is elke ochtend open om 8 uur. In de zomermaanden tot 21 uur, daarbuiten open tot de straatlantarens aangaan.
Je kan er spelen met zand en water. Hutten bouwen. Klimmen, klauteren en het water oversteken, soms erin vallen. Het water is bedoeld als speelwater, niet als zwemwater. Dus beter niet koppie-onder gaan. Voor ouders en ouderen zijn er banken en tafel, in schaduw en in de zon.
Kom je ook? Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie


Vakantie in het Onderwijsmuseum
Deze meivakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
Portlantis
Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.