Uitkijkpunt Lührs
Geniet van het uitzicht over Rotterdam tot aan Den Haag op dit mooie uitkijkpunt!
Op een markante plek in het Hoge Bergse Bos van Bergschenhoek staat een uitkijkpunt, het is een kompas met windrichtingen. Dit is uitkijkpunt Lührs, vernoemd naar dhr. Lührs, die zich veel heeft inzet voor dit mooie recreatiegebied in de Rottemeren, waar je ook prachtig kunt wandelen.
Het is even een klim, maar beslist de moeite waard! Vanaf het uitkijkpunt is het echt genieten van het weidse uitzicht én van de prachtige skyline van Den Haag en Rotterdam.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Klimbos Fun Forest
Klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. Durf jij het aan?
Kids Club en rondleiding op ss Rotterdam
Stap aan boord van ss Rotterdam en beleef een creatieve en gezellige middag!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x koffiedrinken met kids in en om Rotterdam
Even rustig buiten de deur koffie drinken terwijl je kinderen spelen? In de regio Rotterdam zijn verrassend veel (kinder)cafés waar dat gewoon kan. We hebben 6 kindvriendelijke kidscafés in Rotterdam en omgeving voor jullie verzameld. Perfect voor een koffiedate, lunch of spontaan uitje met het gezin.
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!