Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboekenmuseum Den Haag

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum!

Volgens onze eigen Kidsproof-kids is het Kinderboekenmuseum één van de állerleukste musea ooit. 

Je vindt hier een aantal vaste tentoonstellingen: Papiria (voor kinderen vanaf 7 jaar), ABC met de dieren mee (voor kinderen van 2 t/m 6 jaar) en Ik ben Kikker (vanaf 0 jaar). En de nieuwste tentoonstelling; de eigenwijze kinderen van Annie M. G. schmidt. Ontzettend leuk voor grote én kleine kids!

Papiria
In Papiria help je Inktvraat te verslaan. Je gaat gewapend met je fantasie én je ‘Slurper’ op avontuur. Dolend door onder meer het Diepe Denkersdal en de Dwarse Donderstenenravijn ontmoet je schrijvers, tekenaars én verhaalfiguren. Speel de leukste spellen en droom in de leesweide weg met een van je lievelingsboeken. In Papiria is alles mogelijk. Uiteraard krijg je hulp van bekenden als Dolfje Weerwolfje, Minoes en Pippi Langkous.

Naast de vaste tentoonstellingen zijn er ook altijd leuke tijdelijke activiteiten. Workshops, events, tentoonstellingen… zóveel te beleven! 

Meer weten? Klik door naar de website via de roze button hieronder.

Tip: wist je dat je bij het Kinderboekenmuseum ook je feestje kunt geven?

Kinderboekenmuseum

Prins Willem-Alexanderhof 5

2595 BE Den Haag

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de website van het Kinderboekenmuseum.
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Kinderboekenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie Theater de Willem

Kom deze kerstvakantie kijken naar mooie theatervoorstellingen in Theater de Willem in Papendrecht!

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Kerstvakantie bij Theater Rotterdam

Kom tijdens de kerstvakantie naar het Theater Rotterdam en geniet van vier mooie voorstellingen!

Kerstvakantie in Theater Zuidplein

Theaterpret in de kerstvakantie: voorstellingen vol avontuur, magie en lachgarantie voor kids!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

Waar zijn leuke kerstmarkten in en om Rotterdam?

Kerstmarkten maken ons altijd blij! Warme chocolademelk, leuke kersthebbedingetjes, vrolijke kerstliedjes, heel veel lichtjes, knapperende haardvuren, optredens en natuurlijk de kerstman himself... Kom alvast helemaal in kerstsfeer met dit overzicht van gezellige kerstmarkten, winterfairs, winterfeesten en kerstfestijnen in de regio Rotterdam!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.

18 x winteruitjes in Zuid-Holland voor het hele gezin

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >