Kinderboerderij De Kooi
Een gezellig dagje uit én leerzaam tegelijk. Geniet van de dieren en de natuur!
De kinderboerderij in Rotterdam-IJsselmonde is een bezoekje waard voor een gezellig dagje uit met kinderen. Alle dieren verheugen zich al op jullie komst. Bekijk alle dieren en kom spelen op de speelweide!
Voor ouders is er een kopje koffie op het terras en uiteraard is een mooie wandeling over het terrein van de boerderij mogelijk! Meer informatie vind je op de website van de kinderboerderij. Klik op de roze button.
Tip: Alle kinderboerderijen in en rond Rotterdam vind je in ons overzicht! Handig!
Kinderboerderij De Kooi
Maeterlinckweg 85
3076 GA Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag geopend van 8.30 tot 16.30 uur.Op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag is de kinderboerderij gesloten.
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.