Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenfeestje!

Volg met je feestje de Rugzakroute of ga helpen op boerderij De Kraal!

Vier je feestje op Kinderboerderij de Kraal. Kies uit twee kinderfeestjes en maak er een party van!

Bij het feestje “Rugzakroute” gaan de kinderen met een rugzak en schepnet op pad in het bos rondom de boerderij. In de rugzak zitten alle materialen die nodig zijn voor de opdrachten die in het boekje staan.

Het andere feestje heeft de naam “Helpen op de boerderij” en spreekt eigenlijk voor zich. De kinderen gaan met opdrachtkaarten, bakjes voer voor konijnen, een gieter met schoon drinkwater voor de kippen en een lege eierdoos op pad.

Wil je weten wat nog meer bij het kinderfeestje inbegrepen zit? Klik dan via de roze button door naar de website!.

Elk jaar de tofste feestjes geven? Kijk voor leuke tips op ons overzicht!

Kinderboerderij De Kraal

Langepad 60

3062 CJ Rotterdam

Openingstijden Op woensdagmiddag (13.00u tot 15.00u) of op zaterdagmiddag
(13.00u tot 15.00u), in de vakanties eventueel ook op andere dagen.
Prijs € 6,- per kind.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onderwaterfeestje

Vier je kinderfeestje bij Het Duikhuis en neem duiklessen met alle kids in Rotterdam!

Kinderfeestje Prison Golf

Sla jezelf in 9 holes uit de gevangenis op de avontuurlijke midgetgolfbaan bij Fun Village Rotterdam!

Splatter feestje

Een creatief kinderfeestje bij Splatterdistrict in Rotterdam

Feestje tussen de dieren

Vier je feestje op De Karperhoeve, gezellig met je vriendjes en vriendinnetjes tussen de dieren!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio

Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!