Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenfeestje!

Volg met je feestje de Rugzakroute of ga helpen op boerderij De Kraal!

Vier je feestje op Kinderboerderij de Kraal. Kies uit twee kinderfeestjes en maak er een party van! 

Bij het feestje “Rugzakroute” gaan de kinderen met een rugzak en schepnet op pad in het bos rondom de boerderij. In de rugzak zitten alle materialen die nodig zijn voor de opdrachten die in het boekje staan. 

Het andere feestje heeft de naam “Helpen op de boerderij” en spreekt eigenlijk voor zich. De kinderen gaan met opdrachtkaarten, bakjes voer voor konijnen, een gieter met schoon drinkwater voor de kippen en een lege eierdoos op pad. 

Wil je weten wat nog meer bij het kinderfeestje inbegrepen zit? Klik dan via de roze button door naar de website!.

Elk jaar de tofste feestjes geven? Kijk voor leuke tips op ons overzicht!

Kinderboerderij De Kraal

Langepad 60

3062 CJ Rotterdam

Openingstijden Op woensdagmiddag (13.00u tot 15.00u) of op zaterdagmiddag
(13.00u tot 15.00u), in de vakanties eventueel ook op andere dagen.
Prijs € 6,- per kind.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feest in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, dierentuin...Plaswijckpark is een super plek om je feestje te vieren!

Kinderfeestje Plons! De toekomst van de zee

Beleef een onvergetelijk kinderfeestje in de nieuwe kinder-doe-expo 'Plons' in het Maritiem Museum

FunZone Barendrecht feestje

Vier je kinderfeestje bij FunZone Barendrecht en heb een dag vol plezier!

Feestje bij de Mariniers

Een middag als marinier op missie met je feestje? Het kan in het Mariniersmuseum (vanaf 8 jaar)!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?

Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief