
Kinderboerderij De Kraal
Ontdek deze kinderboerderij met heel veel dieren, gelegen in het Kralingse bos!
Centraal op de kinderboerderij staan drie karakteristieke huisjes met een rieten dak, die onderdak bieden aan verschillende dieren en een kleinschalige horeca. Deze gebouwtjes staan rondom een pleintje dat dienst doet als terras. Aan die opstelling heeft de kinderboerderij de naam ‘’De Kraal’’ te danken.
De toegang is gratis en er wordt regelmatig een activiteit voor de jonge bezoekers georganiseerd, zoals het Schaapscheerfeest, een paasactiviteit en een kerstactiviteit. Vooral de combinatie educatief en leuk (spelen en doen) maakt deze kinderboerderij zo aantrekkelijk.
Ontdek alle dieren op de boerderij of lees alvast meer over ze op de website! Klik via de roze button door.
Krijg jij ook geen genoeg van dieren kijken? Kijk dan op ons handige overzicht van kinderboerderijen bij jou in de buurt!
Kinderboerderij De Kraal
Langepad 60
3062 CJ Rotterdam
Openingstijden
Dagelijks van 8.30 tot 16.30 uur.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.