Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje voor Jou

Kant-en-klare draaiboeken om zelf een superleuk én origineel kinderfeestje thuis te organiseren!

Thema kinderfeestje voor jou

Is jouw zoon of dochter binnenkort jarig en wil je een superleuk én origineel kinderfeestje organiseren? Kinderfeestje voor Jou ontwerpt kant-en-klare draaiboeken rondom aantrekkelijke thema’s voor kinderen in de basisschoolleeftijd.

Wat dacht je van een Science Feestje, een Safari Feestje of een echt Detective Feestje? Voor elke leeftijd is iets leuks te vinden! Elk draaiboek bevat een heldere uitleg, handige lijstjes, afwisselende activiteiten, leuke printables, een set decoraties en vele extra’s.

Met deze complete digitale draaiboeken lukt het jou om (zonder stress!) een onvergetelijk kinderfeestje thuis te organiseren waar de kinderen met veel plezier op terugkijken! Je ontvangt direct na aanschaf 2 downloads: het complete draaiboek en een bijlage met alle toffe printables die je naar wens kunt printen.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Kinderfeestje voor Jou

Joh. Kraaijeveldstraat 4

3361 VL Sliedrecht

Mail direct

Mail direct naar Kinderfeestje voor Jou

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief