Kooklessen bij Kinderkeuken Rotterdam
Wereldse kinderkooklessen in Hillegersberg. Samen koken, proeven en nieuwe smaken ontdekken!
Koken is zoveel leuker als je alles zelf mag doen. Bij de Kinderkeuken in Rotterdam maken kinderen de lekkerste gerechten uit verschillende landen en gaan ze trots naar huis met hun eigen creaties én de recepten.
Houdt je kind van bakken, snijden en nieuwe smaken ontdekken? Dan zijn de kooklessen van de Kinderkeuken een fijne plek. Tijdens elke les staat een ander land centraal. Zo maken kinderen spelenderwijs kennis met gerechten uit de wereldkeuken.
Ze kneden deeg, draaien pasta, raspen groenten en leren verschillende kooktechnieken. Natuurlijk wordt er onderweg volop geproefd. Alles wat is gemaakt gaat mee naar huis in een papieren tasje, samen met de recepten om thuis nog eens samen te koken.
Waar en wanneer zijn de kooklessen?
De kooklessen zijn voor kinderen van 6 t/m 12 jaar en vinden plaats op de biologische tuin Drrroomland in Hillegersberg, aan de rand van het Bergse Bos.
Bekijk voor actuele lesdata, tarieven en aanmelden de website van de Kinderkeuken. Tip: in onze categorie Clubjes vind je nog veel meer leuke clubjes en lessen in de regio.
Klik op de roze button en reserveer een plekje voor jouw mini-chef bij de Kinderkeuken!
Kinderkeuken Rotterdam
Tsjaikofskilaan
3055 KP Rotterdam
Openingstijden
Zie websiteLijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.