Kinderfeestje in Zeeland
Klok'uus is dé locatie voor (ont)spannende en originele groepsactiviteiten in Zeeland.
Kinderfeestje in Zeeland
Klok’uus biedt verschillende activiteiten aan voor haast elke leeftijdscategorie. Vooraf of na afloop van de activiteit kunt u aanschuiven voor een van onze heerlijke lunch-of dinergerechten. Kinderen kunnen zich naast de activteit ook nog uitleven in onze speelschuur en speelwei.
Kies voor lasergamen, archery tag, paintball voor kids of misschien nog wel iets anders leuks? Bij binnenkomst wordt je ontvangen en naar de tafel begeleid. Het feestje wordt uitgelegd en de kids kunnen kiezen uit frietjes met minisnacks of pannenkoek kiezen. En dan begint het feestje!
Voor meer info en reserveren klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.