Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koekie Boekie (0+)

Kom samen met je kind luisteren naar mooie verhalen bij Studio de Bakkerij

Een aantal keer dit jaar organiseert Studio de Bakkerij Koekie Boekie

Tijdens Koekie Boekie luisteren kinderen samen naar mooie verhalen met elke keer een ander thema. De verhalen zijn soms grappig en soms een beetje spannend, maar altijd leuk om samen te beleven. Iedereen is welkom om te luisteren en mee te genieten. Na het voorlezen is er ruimte om te spelen, te kleuren en gezellig samen te zijn.

 

De data van Koekie Boekie zijn:

  • 25 februari
  • 18 maart
  • 15 april
  • 20 mei
  • 17 juni

Reserveren is gewenst, maar je kunt altijd binnenlopen om te kijken of er nog een plekje is! Entree is gratis. Komen luisteren kan alleen onder begeleiding!

Voor meer informatie, klik op de roze websitebutton.

Data:

  • woensdag 18 maart 2026
  • woensdag 15 april 2026
  • woensdag 20 mei 2026
  • woensdag 17 juni 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Studio de Bakkerij

Bergweg 283

3037 EM Rotterdam

Openingstijden zie website
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Studio de Bakkerij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Verhalen uit de hoge hoed!

Het Hofpleintheater is 40 jaar! En dit vieren ze met drie feestelijke sprookjesvoorstellingen.

Kindermuziekweek 2026

Kom muziek ontdekken tijdens de Kindermuziekweek in Rotterdam

Voorlezen & creatieve workshop bij Villa Zebra

Kom ook naar de leuke voorleesochtend met creatieve workshop voor kids 2-6 jaar bij Villa Zebra

Baby-avontuur in het Letterbos

Samen ontdekken, spelen en verwonderen in het Nationaal Onderwijsmuseum!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief