Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfverdediging KTEC

Leer jezelf te verdedigen bij het Kurodaiya Training en Education Center!

Zelfverdediging sportclubje voor kinderen

Het Kuryodaiya Training and Education Center heeft special voor kinderen een programma zelfverdediging voor kids ontwikkeld. Door het beoefenen van Kurodaiya krijgen kinderen in een zeer korte tijd meer zelfvertrouwen en zullen ze meer voor zichzelf durven op te komen. Een goed middel tegen agressie en pesterijen die kids tegenkomen op straat of op school! 

Ook is er de mogelijkheid tot het volgen van judolessen. Met judo leer je respect en discipline, maak je nieuwe vrienden en het is goed voor je sociale vorming. Lekker leren rollen, vallen en tegelijk jezelf verdedigen. Cool!

Nieuwsgierig? Kijk eens op de website en maak een afspraak. Klik hiervoor op de roze button.

Volg je ons al op Facebook? We hebben heel veel leuke tips met je te delen!

KTEC

Lylantse Baan 9

2908 LG Capelle aan den IJssel

Openingstijden Kijk voor openingstijden en het lesrooster op de website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar KTEC

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Cursus zeemeerminzwemmen

Leer zwemmen als een zeemeermin tijdens deze toffe cursus van Sportbedrijf Rotterdam

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Schermacademie Zaïr

Altijd al willen schermen als een musketier? Kom naar de Schermacademie Zaïr.

Kunstschaatsen

Leer schaatsen op de overdekte ijsbaan van Kunstrijvereniging De Drechtsteden!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?

Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >