The WIZ
De jonge Dorothy wordt door een tornado naar Oz wordt meegevoerd. Reis je mee?
De wereld van Oz
Wanneer de jonge Dorothy in een stormachtige tornado belandt, komt ze terecht in de sprookjesachtige wereld van Oz, waar niets lijkt op thuis. Dorothy ontmoet daar de goede heks, Acadabra. Zij vertelt dat Dorothy naar huis kan terugkeren door het Gele Klinkerpad te volgen en de Wiz, de machtige tovenaar van Oz, te bezoeken in de betoverende Smaragdstad.
Vogelverschrikker en Blikkenman
De Wiz zou de enige zijn die Dorothy kan helpen om weer thuis te komen. Als bescherming op haar avontuur krijgt Dorothy een paar betoverde zilveren schoentjes, en zo gaat ze op pad. Onderweg ontmoet ze een Vogelverschrikker, een Leeuw en een Blikkenman, ook allemaal met een droom. Dorothy nodigt hen uit om met haar mee te gaan zodat de Wiz ook hun dromen kan laten uitkomen.
Met dit bonte gezelschap maakt Dorothy een onvergetelijke reis en krijgt ze het inzicht dat alle geluk en dromen kunnen uitkomen, als je er zelf maar in gelooft!
Voor en na de voorstelling kan je in de foyer een WIZtastische foto laten maken met bekende attributen uit de show.
Bestel je tickets op de website van Schouwburg Kunstmin!
Alvast een voorproefje:
Data:
- zaterdag 9 mei 2026
- zondag 10 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kunstmin
Stadhouderslaan 41
2517 HV Den Haag
Openingstijden
Zaterdag 9 om 19:00 uur | Zondag 10 mei om 12:00 uur en om 16:00 uurPrijs
Zie website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Port Pavilion in de meivakantie
Dé plek in Rotterdam voor informatie en inspiratie om de haven in te gaan en écht te leren kennen.
Waarom een Rotterdampas?!
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!
Meivakantie in Hof van Nederland
Bezoek het Hof van Nederland en beleef een superleuk dagje uit met de familie in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.