Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Activiteiteneiland Lake7

Het hele jaar door genieten met leuke activiteiten op eiland Lake7, het activiteiteneiland van Rotterdam

Op eiland Lake7 kan je lekker komen bowlen, tennissen of boogschieten. Dol op watersporten? Je kunt hier ook kano’s huren of zeilen.

De nieuwe Robin Hood worden? Leer met het hele gezin boogschieten in de vorm van verschillende spelletjes en krijg persoonlijke tips.

Lake7 biedt verschillende arrangementen om een leuke activiteit ook te combineren met een lekker hapje eten. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om te kiezen voor dinerbowlen of om bowlen te combineren met BBQ-Grillette.

Meer informatie vind je via de roze button.

Altijd op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Lake7

Strandweg 23

2761 DM Zevenhuizen

Openingstijden Ma - Vr: 08:30 - 00:00
Zaterdag: 08:30 - 01:00*
Zondag: 08:30 - 20:00*
*In het laagseizoen, van 1 november tot 1 mei, kan Lake7 eerder gesloten zijn.
Mail direct

Mail direct naar Lake7

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfst bij Hofpleintheater

De herfstvakantie bij Hofpleintheater staat in het teken van FEEST: vol workshops en voorstellingen!

Miniworld Rotterdam

Kom naar Miniworld Rotterdam en ontdek de grootste overdekte miniatuurwereld van de Benelux.

Herfstvakantie op de ssRotterdam

Stap aan boord van het ss Rotterdam en ontdek een wereld van creativiteit en spelplezier!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief