Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moederdag bij Lake House

Heerlijk eten op moederdag

Nog opzoek naar iets leuks voor een onvergetelijke moederdag? Bij Lake House kunnen alle moeders getrakteerd worden. Geniet van heerlijk eten, een gezellige sfeer en een speciaal ontvangst voor alle moeders met een glaasje bubbels!

Je kan kiezen tussen een Moederdag ontbijt, lunch of diner.

Voor meer informatie, klik op de roze website button.

Voor andere leuke Moederdag uitjes, kijk in onze uitagenda.

Data:

  • zondag 11 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lake House Rotterdam

Bergse Bosdreef 6

2661 GN Bergschenhoek

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Lake House Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie in het Maritiem Museum

Spetterend gezinsuitje deze meivakantie: bezoek het Maritiem Museum en ontdek alle leuke activiteiten!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief