
Landbouwmuseum Tiengemeten
Bij een bezoek aan het eiland Tiengemeten mag een bezoekje aan het Landbouwmuseum niet ontbreken!
Het prachtige eiland Tiengemeten heeft veel te bieden. Alleen de reis erna toe met het pondje is al de moeite waard. Je kunt er heerlijk wandelen, fietsen of naar Speelnatuur Tiengemeten.
Maar een bezoekje aan het Landbouwmuseum is zeker de moeite waard. In dit museum kom je alles te weten over het landbouwleven. Leer alles over de landbouwmechanisatie en hoe men vroeger het land bewerkte. Weet jij straks alles over waar ons voedsel vandaan komt?
Je kunt ook een bezoekje brengen aan het andere museum dat het eiland rijk is, namelijk het Rien Poortvlietmuseum. Of combineer je bezoek aan de musea met een rondrit over het eiland met paard en wagen. En eindig je dag met een lekkere lunch of diner bij Herberg Tiengemeten of met pannenkoeken bij Hélène.
Nieuwsgierig? Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Landbouw Museum Tiengemeten
Tiengemeten 19a
3284 BE Zuid-Beijerland
Openingstijden
Zomerseizoen van 1 april tot 1 novemberDinsdag t/m zondag van 10.30 - 16.30 uur
Prijs
Kinderen t/m 4 jaar gratis; 4 t/m 12 jaar €1,50; Volwassenen €4,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Opendag ToBe kindercursussen
Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater
Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.