Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MAAS Theater Dans Podium

Hét theater voor kinderen en hun vrienden en familie. Voor iedereen die zich jong voelt!

In het Maaspodium zijn voorstellingen voor kids vanaf 2 jaar te zien. En tijdens de schoolvakanties gooit het Maaspodium er nog een schepje bovenop! Dan wordt er uitgepakt met voorstellingen en allerlei extra’s: workshops, meet & greets, muziek, acts, videogames, schminken… en natuurlijk hapjes en drankjes.

Wist je trouwens dat je hier ook originele kinderfeestjes kunt geven? Check gauw de roze button voor het actuele programma!

Tip: na de voorstelling nog iets drinken of eten? Kijk op Uit eten voor de leukste kindvriendelijke restaurants en grand cafés in de buurt! 

Maas Theater Dans Podium

St. Jobsweg 3

3024 EH Rotterdam

Openingstijden Zie de site voor de programmering.
Prijs Verschilt per voorstelling.
Mail direct

Mail direct naar Maas Theater Dans Podium

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie in de Kunsthal

Vier de meivakantie in de Kunsthal met leuke vakantie-activiteiten en workshops.

Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

Meivakantie in de Bieb

Vier de meivakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Klimbos Fun Forest

Klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. Durf jij het aan?

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief