Kakek, Opa en ik 8+
Een indrukwekkende familievoorstelling vol poppenspel, livemuziek en verborgen familieverhalen.
Soms vertelt een voorstelling een verhaal dat nog lang blijft hangen. Wij houden van theater dat gesprekken op gang brengt, en Kakek, Opa & Ik doet precies dat.
Waarom is deze familievoorstelling zo bijzonder?
Novi voelt een boosheid die ze niet goed kan plaatsen. Op zolder ontdekt ze oude fotoboeken, brieven en mysterieuze figuren. Zo begint een bijzondere reis door haar familiegeschiedenis én het gedeelde koloniale verleden van Nederland en Indonesië.
Studio Figur en Dawn Collective brengen een ontroerende kindervoorstelling waarin poppenspel, livemuziek, live cinema en schaduwspel prachtig samenkomen. De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en laat je samen kijken, luisteren en napraten.
✓ Van de makers van Toen mijn vader de nacht in vloog, bekroond met een Zilveren Krekel voor Vormgeving.
✓ Indrukwekkende mix van poppenspel, muziek, live cinema en schaduwspel.
✓ Language no problem. Ook zonder Nederlands is de voorstelling goed te volgen.
De speelduur is ongeveer 60 minuten.
In onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.
Klik op de roze button voor meer info en het reserveren van kaarten.
Data:
- vrijdag 18 december 2026 Zet in mijn agenda
Maaspodium
Sint-Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
Openingstijden
Vrijdag 18 december 2026 om 19:30 uurPrijs
Zie website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Musical4daagse Luxor
SCHRIJF ALVAST IN! Een unieke theaterervaring voor kids deze kerstvakantie in 't nieuwe Luxor Theater!
Een goochelaar met lege handen
Bij All before death is life (8+) bij Maaspodium loopt van alles anders dan verwacht!
Sint Sing Along (3+)
Zing mee met de leukste Sinterklaasliedjes bij deze voorstelling in het HofpleintheaterBlogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam
Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.
Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio
Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.