Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mamamo koffie en cadeau

Kom naar deze hippe, inspirerende koffiebar en kadowinkel in één. En ook je kroost is méér dan welkom!

Mamamo koffie en cadeau

Bij Mamamo in Nesselande, Rotterdam, kun je terecht voor lekkere koffie en taart, ontbijt en lunch! Je schuift aan bij de heerlijke leestafel of klapt je laptop open om wat te werken, terwijl je kids spelen in de speelhoek. En bij goed weer plof je buiten op een van de banken om van het zonnetje te genieten. Ze hebben ook een speciale kinderkaart.

Ook kun je bij Mamamo leuke cadeautjes, speelgoed van bekende merken en mooie accessoires voor de kinderkamer op de kop tikken. Ook voor ouders zijn er superleuke hebbedingen, zoals prachtige tassen, mooie notebooks en fijne boeken. Echt een aanrader!

En wist je dat er ook een Mamamo in Nieuwekerk a/d IJssel zit? In winkelcentrum Reigerhof zit een 2e vestiging waar  je ook de leukste cadeautjes kunt scoren, maar ook terecht kunt voor een koffietje of taartje.

Meer weten? Klik op de roze button voor meer info.

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

Mamamo

Maltaplein 17

3059 XW Rotterdam

Openingstijden Ma t/m vr 8:30 - 17:00 uur
Za en zo 9:30 - 17:00 uur
In schoolvakanties openen ze om 9:30 uur
Mail direct

Mail direct naar Mamamo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio

Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!