
Feestje op de Manege
Vier je feestje te paard! Kom met je vriendjes en vriendinnetje naar Manege de Prinsenstad!
Manage de Prinsenstad ademt liefde voor paarden uit. Alles is erop ingericht om de paarden het zo goed mogelijk naar de zin te maken. Daar wil jij vast je feestje wel vieren!
Gezellig samen ponyrijden en daarna lekker patatjes eten! Lijkt je dit te gek om te doen? Klik dan voor meer informatie op de roze button om naar de website te gaan. Hier vind je meer informatie over de mogelijkheden.
Eropuit met de kids? Kijk op Kidsproof.nl voor onze tips met leuke uitjes!
Manege de Prinsenstad
Rijksstraatweg 145
2629 JE Delft
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe NetVenturepark. Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.