Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij de Mariniers

Een middag als marinier op missie met je feestje? Het kan in het Mariniersmuseum (vanaf 8 jaar)!

Zoek je een stoer kinderfeestje? Vier dan je feestje in het Mariniersmuseum!

Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een middag op een militaire missie zoals de mariniers doen! Mariniers zijn zeesoldaten, die vaak naar het buitenland worden gestuurd om te helpen de vrede te herstellen of een conflict te voorkomen. Zo’n missie kan in de warme jungle zijn of in de ijzige kou. De mariniers moeten als team goed kunnen samenwerken. Lukt het jou en je team om de missie in het museum samen tot een goed einde te brengen?

Hebben jullie de missie volbracht, dan kun je ook nog het museum bezoeken! Stap ook in de Landrover of aan boord van een inbeslaggenomen piratenboot en bedwing de stormbaan!

Een kinderfeestje duurt ongeveer 2 uur. In de workshopruimte De Kajuit kun je een zelf meegebrachte taart eten. Naderhand krijgen alle kids een stoer cadeautje.

Wil je meer informatie of het feestje meteen boeken? Klik dan op de roze button.

Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontdek nog meer leuke tips!

Mariniersmuseum

Wijnhaven 7-13

3011 WH Rotterdam

Prijs € 9,50 per kind, de begeleiders betalen regulier tarief.
Mail direct

Mail direct naar Mariniersmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje Plons! De toekomst van de zee

Beleef een onvergetelijk kinderfeestje in de nieuwe kinder-doe-expo 'Plons' in het Maritiem Museum

Feestje bij de Mariniers

Een middag als marinier op missie met je feestje? Het kan in het Mariniersmuseum (vanaf 8 jaar)!

FunZone Barendrecht feestje

Vier je kinderfeestje bij FunZone Barendrecht en heb een dag vol plezier!

Feest in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, dierentuin...Plaswijckpark is een super plek om je feestje te vieren!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?

Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief