Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moederdag High Tea Cruise

Verwen je moeder met een gezellige en ontspannen rondvaart door de Rotterdamse havens

Op zondag 11 mei kan je Moederdag extra bijzonder maken met een High Tea Cruise. Het is het ideale moment om de bijzondere vrouw in jouw leven in het zonnetje te zetten, of het nu je moeder, oma, tante, verzorger of bonusmoeder is. Stap aan boord en geniet van een selectie van heerlijke zoetigheden en hartige lekkernijen, terwijl je de indrukwekkende skyline van Rotterdam kan bewonderen. Deze middag biedt het perfecte uitje voor ontspanning, gezelligheid en het creëren van waardevolle herinneringen samen.

Het programma begint om 13:30 uur, dan vertrekt het schip vanaf het Willemsplein bij Spido. Om 14:00 uur heet de kapitein iedereen welkom, waarna de rondvaart door de havens start met een heerlijke high tea. Rond 16:30 uur komt de boot terug. Volwassenen betalen €49,95 per persoon, kinderen van 4 t/m 11 jaar €24,95. Het tarief is inclusief een uitgebreide havenrondvaart, high tea, onbeperkt thee, een presentje voor de moeders, en vermaak voor de kinderen met Clowntje Kiekeboe, schmink en ballonnen.

Klik op de roze button voor meer informatie!

Benieuwd naar meer leuke activiteiten voor tijdens Moederdag? Bekijk onze Uitagenda.

Spido B.V.

Willemsplein 85

3016 DR Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar Spido B.V.

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Meivakantie in Theater Zuidplein

Beleef de leukste voorstellingen in Theater Zuidplein deze meivakantie

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief