Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Sliedrecht

Zin in een actief dagje uit? Kom klimmen en klauteren bij Monkey Town Sliedrecht!

Monkey Town Sliedrecht is een leuk en spannend indoor speelparadijs voor kids tot 12 jaar waar je je absoluut niet hoeft te vervelen!

Er zijn gigantische klim- en klautertoestellen, vol uitdagende tunnels en geheime gangetjes en natuurlijk de bekende ballenbakken, superlego, trampolines en luchtkussens.

Elke doordeweekse dag is er bovendien een Peuterochtend: ben je vóór 11:30 uur binnen, dan betaal je voor je kind(eren) onder 4 jaar maar € 5,95 entree (volwassenen hebben gratis entree). Je kleintje kan dan heerlijk met andere kindjes spelen in de speciale Peuter Zone.

Even uitgespeeld? In de horecagelegenheid kan je even bijkomen met een lekker hapje en drankje.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Monkey Town Sliedrecht

Leeghwaterstraat 65

3364 AE Sliedrecht

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Sliedrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief