Monkey Town Sliedrecht
Zin in een actief dagje uit? Kom klimmen en klauteren bij Monkey Town Sliedrecht!
Monkey Town Sliedrecht is een leuk en spannend indoor speelparadijs voor kids tot 12 jaar waar je je absoluut niet hoeft te vervelen!
Er zijn gigantische klim- en klautertoestellen, vol uitdagende tunnels en geheime gangetjes en natuurlijk de bekende ballenbakken, superlego, trampolines en luchtkussens.
Elke doordeweekse dag is er bovendien een Peuterochtend: ben je vóór 11:30 uur binnen, dan betaal je voor je kind(eren) onder 4 jaar maar € 5,95 entree (volwassenen hebben gratis entree). Je kleintje kan dan heerlijk met andere kindjes spelen in de speciale Peuter Zone.
Even uitgespeeld? In de horecagelegenheid kan je even bijkomen met een lekker hapje en drankje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Monkey Town Sliedrecht
Leeghwaterstraat 65
3364 AE Sliedrecht
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!