Klim- of boulderfeestje
Zoek je een sportief kinderfeestje? Bij Climbing Network Dordrecht kunnen de kids klimmen of boulderen!
Is je kind (bijna) jarig en willen jullie een spannend en stoer kinderfeestje geven voor vriendjes en vriendinnetjes? Ga naar Climbing Nettwork in Dordrecht voor een sportief klim- en klauterfeestje!
Klimfeestje of Boulderfeestje bij Climbing Network Dordrecht
Onder begeleiding van een instructeur maken de kids kennis met de klimsport. Durven ze de top van de klimwand te bereiken? Climbing Network Dordrecht verzekert je van een origineel, stoer maar bovenal onvergetelijk kinderfeestje!
Ze krijgen les van een professionele instructeur. Wat hebben een ‘acht’ en klimmen met elkaar te maken? En wat is een gri-gri? Ze leren het allemaal! Daarna gaan de kinderen zelf klimmen en leren ze ook hoe je moet ‘zekeren’. Of de kinderen nu sportief zijn of niet, hoogtevrees hebben of niet; iedereen kan klimmen! Leeftijd vanaf 7 jaar.
Na het klimmen sluit de workshop gezellig af met wat drinken of een hapje eten in het Bergsportcafé. Alle kinderen krijgen een speciaal klimdiploma en de jarige wordt natuurlijk extra in het zonnetje gezet!
Climbing Network werkt in vaste bloktijden van 1.5 uur klimmen. Duur van het arrangement incl. catering is 2 uur.
Meer informatie en/of direct het feestje reserveren? Klik op de roze websitebutton.
Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips, acties & evenementen!
Climbing Network
Maria Montessorilaan 3a
3312 KJ Dordrecht
Openingstijden
Zie website Climbing Network wanneer het feestje kan worden gehouden.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij Funnmax
GlowGolf, arcade en escape fun tijdens een kinderfeestje bij Funmax Capelle!
Spelen en eten bij Mooie Boules
Samen spellen spelen én eten bij Mooie Boules, plezier voor kinderfeestjes of familieuitje!
Feestjes Zevenkampse Ring
Piraat of zeemeermin? Er zit voor ieder wat leuks tussen de kinderfeestjes van de Zevenkampse Ring!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
9 x hoog, hoger, hoogst
Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad en daarbuiten. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…
Zo maak je zelf een kabouterpad voor je kinderen
Een superleuk uitje om met kleine kinderen te doen is een Kabouterpad lopen. Voorafgaand aan de tocht krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg, zo schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie buurt toe!