Klim- of boulderfeestje
Zoek je een sportief kinderfeestje? Bij Mountain Network Dordrecht kunnen de kids klimmen of boulderen!
Is je kind (bijna) jarig en willen jullie een spannend en stoer kinderfeestje geven voor vriendjes en vriendinnetjes? Ga naar Mountain Network in Dordrecht voor een sportief klim- en klauterfeestje!
Klimfeestje of Boulderfeestje bij Mountain Network Dordrecht
Onder begeleiding van een instructeur maken de kids kennis met de klimsport. Durven ze de top van de klimwand te bereiken? Mountain Network Dordrecht verzekert je van een origineel, stoer maar bovenal onvergetelijk kinderfeestje!
Ze krijgen les van een professionele instructeur. Wat hebben een ‘acht’ en klimmen met elkaar te maken? En wat is een gri-gri? Ze leren het allemaal! Daarna gaan de kinderen zelf klimmen en leren ze ook hoe je moet ‘zekeren’. Of de kinderen nu sportief zijn of niet, hoogtevrees hebben of niet; iedereen kan klimmen! Leeftijd vanaf 7 jaar.
Na het klimmen sluit de workshop gezellig af met wat drinken of een hapje eten in het Bergsportcafé. Alle kinderen krijgen een speciaal klimdiploma en de jarige wordt natuurlijk extra in het zonnetje gezet!
Mountain Network werkt in vaste bloktijden van 1.5 uur klimmen. Duur van het arrangement incl. catering is 2 uur.
Bekijk de video impressie van het kinderfeestje op de website. Meer informatie en/of direct het feestje reserveren? Klik op de roze websitebutton.
Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips, acties & evenementen!
Mountain Network
Maria Montessorilaan 3a
3312 KJ Dordrecht
Openingstijden
Zie website Mountain Network wanneer het feestje kan worden gehouden.Prijs
Vanaf € 162,- (vanaf 7 deelnemers)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
TikTok dansfeestje!
Vier je eigen TikTok dansfeestje bij jouw thuis, dansen zoals sterren in videoclips!
Droomfeest bij Hofplein
Wie droomt er niet van? Een groot theaterfeest met al je vriendjes en vriendinnetjes! (6 t/m 11 jaar)
Feest bij Circus Rotjeknor
Je verjaardag vieren in het circus? Dan kan bij Circus Rotjeknor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.