
Museumcafé Gouda
Kindvriendelijk én sfeervol: een unieke plek voor lunch of feestjes in hartje Gouda
Het Museumcafé in hartje Gouda is allesbehalve saai. Het heeft eeuwenoude gewelven, veel roze details, een knusse binnentuin én genoeg lekkers voor grote én kleine eters.
Je kan er verschillende high tea’s doen, waaronder De Little Diva Tea – een mini high tea speciaal voor kinderen, mét roze limonade, zoet & hartig lekkers en een flinke portie gezelligheid. Perfect als traktatie of voor een kinderfeestje.
En terwijl de kinderen genieten van hun eigen feestje, kun jij zelf rustig bijpraten met een kop koffie, thee of een glaasje cava.
Of je nu komt lunchen, theeleuten of iets te vieren hebt – het Museumcafé is precies die combinatie van stijlvol en relaxed.
Wil je reserveren? Klik op de roze button!
TIP: Bekijk voor een overzicht van de leukste uitjes met kinderen in de regio Rotterdam onze Eropuit-pagina.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
9 x hoog, hoger, hoogst
Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…