
Luxe midden in de stad
Luxe logeren midden in het centrum van Rotterdam. Dit kan ook mét kinderen bij MyCityLofts.
Slapen in stijl, met comfort en op een top locatie in hartje Rotterdam, dat is waar de appartementen van MyCityLofts voor staan. Ze hebben de keus uit meerdere appartementen, waarvan er 2 ingericht zijn voor families.
De Skyline Suite en de Rooftop Suite doen je al vermoeden dat er met het uitzicht niks mis is. Dat klopt. Beide appartementen hebben een super uitzicht op Rotterdam en zijn ook nog eens groot genoeg voor jou en je kinderen.
Wil je meer informatie of boeken? Kijk dan op de website via de roze button.
Maar als je toch in Rotterdam bent, dan wil je natuurlijk ook nog wat zien en doen. Kijk hiervoor op onze Uitagenda of check onze Eropuit tips
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Meer inspiratie


Portlantis
Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!