Natuurspreekuur – van Bot tot Bloem
Wat heb jij gevonden? Laat een expert beoordelen wat het is!
Heb je een bijzondere steen, schelp of misschien een bot gevonden tijdens een wandeling met je kind? Elke eerste woensdagmiddag van de maand kun je met al je natuurvondsten terecht bij Het Natuurhistorisch Museum Rotterdam. Tijdens het Natuurspreekuur bekijkt een expert samen met jou wat je hebt meegenomen, van bot tot bloem!
Tussen 14.30 en 15.30 uur is het spreekuur doorlopend te bezoeken in de Salon van het museum. Ook met foto’s of vragen over natuur ben je welkom. De activiteit is gratis met een toegangsbewijs, en extra leuk: vanaf 13.00 uur is het museum op deze dagen gratis toegankelijk voor individuele bezoekers. Een leerzaam en verrassend uitje om samen met je kind(eren) te ontdekken wat de natuur allemaal te bieden heeft.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Bekijk voor meer leuke activiteiten onze Uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurhistorisch Museum
Westzeedijk 345
3015 AA Rotterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Circusstad Festival
Het Circusstad Festival 2026 is weer terug in Rotterdam
Meivakantie in het Maritiem Museum
Ontdek samen de leuke meivakantie activiteiten in het Maritiem Museum Rotterdam
Waarom een Rotterdampas?!
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.