Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitkijktoren De Tureluur

Kom vogels spotten in vogelparadijs Ackerdijkse Plassen met Natuurmonumenten Zuid-Holland!

Vanaf uitkijktoren De Tureluur kijk je uit over natuurgebied de Ackerdijkse plassen met zijn graslanden, moeras en plassen. Dit gebied is een waar vogelparadijs vol tureluurs, grutto’s, kluten en klokmeeuwen die hier vliegen, scharrelen en broeden. In de wintermaanden zie je duizenden eenden en ganzen.

De uitkijktoren is gelegen onder de rook van Rotterdam, waardoor je vanaf De Tureluur ook een prachtig uitzicht op de skyline van de havenstad hebt.

Kom je langs? Als je met de auto komt, gebruik dan Ackersdijkseweg 2, 2645 BK Delfgauw als navigatieadres. Iets verder vind je een openbare parkeerplaats.

Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Natuurmonumenten Zuid-Holland

2645 BS Delft

Telefoonnummer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief