
Lekker ravotten
Hou je van avontuurlijk buitenspelen? Kom dan naar Natuurspeeltuin Terbregge!
Spelen met allerlei materialen, heerlijk ravotten, hutten bouwen en vuurtjes stoken. Het kan allemaal bij Natuurspeeltuin Terbregge.
Elke zondag worden er activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Deze activiteiten zijn afgestemd op de periode van het jaar. Kijk voor meer informatie over deze leuke speeltuin op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Lekker eropuit met de kids? Kijk dan eens op onze Uitagenda. Daar hebben we superleuke tips voor je staan.
Natuurspeeltuin Terbregge
Marie Overeijnderweg
Rotterdam
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Klimbos Fun Forest
Klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. Durf jij het aan?
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
Vakantie in het Onderwijsmuseum
Deze meivakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland