
Nobel’s Brood
Genieten van brood alsof je op vakantie bent, maar dan bij Nobel's Brood!
Nobel’s Brood maakt brood zoals je het vaak op vakantie eet. Van mooi Frans landbrood, handgevouwen en veelal op steen gebakken tot zuurdesem & gist en volkoren & spelt.
Wat verkocht wordt in de winkel kan je ook in het huiskamerrestaurant proeven. Geniet bijvoorbeeld van een dikke snee zuurdesembrood met ietwat gezouten roomboter en biologische kaas uit Kinderdijk
Bestel je brood? Het wordt elke dag van de week bij je thuis bezorgd (in Dordrecht).
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Nobel's Brood
Grotekerksbuurt 53
3311 CA Dordrecht
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 07:30 tot 16:00 uur.Zondag van 09:00 tot 12:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.