
Pannenkoekenhuis
Plezier, pannenkoeken en midgetgolfen bij 't Golfje in Rockanje - Een leuke beleving voor het hele gezin!
Pannenkoeken en midgetgolf
Op zoek naar een leuke plek waar je met het hele gezin kunt genieten van heerlijke pannenkoeken, pizza’s en nog veel meer? Maak kennis met Pannenkoekenhuis ’t Golfje in Rockanje, geopend in de zomer van 2021.
Deze pannenkoekenboerderij bevindt zich aan de Swinsedreef, midden in de duinen en op loopafstand van het strand. Het is de gezellige plek om een smakelijke maaltijd te combineren met een dag vol avontuur in de natuur. Je kunt wandelen door de prachtige duinen en het bos, en wie weet welke schatten je onderweg tegenkomt.
Maar dat is nog niet alles! Buiten is er een groot terrein met een ruim terras en de kinderen kunnen zich uitleven op de speeltoestellen. En er is zelfs een 18-holes midgetgolfbaan voor wat extra plezier. Klaar voor een uitdaging?
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuke kinderwinkel? Neem een kijkje op onze pagina Kinderwinkels.
Pannenkoekenhuis en Midgetgolf 't Golfje
Swinsedreef 22
3235 AR Rockanje
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Superleuke uitjes met de Rotterdampas
Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion
Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.