Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Studio YET naailessen

Zit er een topdesigner in jou? Ga dan snel aan de slag met naailessen bij Studio YET in Schiebroek!

Ben je een designer in de dop? Dan kun je bij Studio YET (voorheen Peppellotta) aan de slag met naailessen. Op dinsdag- en donderdagmiddag geeft Yvette van Studio YET naailessen speciaal aan kinderen.

In kleine groepjes van max. 6 kinderen mag je direct achter de naaimachine duiken. Je leert uiteraard eerst de basis, zoals omgaan met de naaimachine, werken met patronen en het knippen van stoffen. Vanaf les 1 zit je al achter de naaimachine!

Er wordt gewerkt in blokken, doorgaans van schoolvakantie tot schoolvakantie. Als een blok vol is, dan is het mogelijk om jezelf vrijblijvend op een wachtlijst te plaatsen. Ga via de roze button naar de website en check of er een plekje voor je is!

Tip: Op Kidsproof.nl vind je ook leuke schminkvoorbeelden. Altijd handig voor op kinderfeestjes!

Peppellotta

Dovenetelstraat 25

Rotterrdam

Openingstijden Dinsdag- en donderdagmiddag 15.30 - 17.00 uur
Prijs € 15,- per les incl. alle materialen.
Mail direct

Mail direct naar Peppellotta

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief