Pim & Pom op naar pakjesavond (2+)
Samen met Pim & Pom op naar pakjesavond, bij Theater Zuidplein
Het is bijna pakjesavond! Pim & Pom zijn door het dolle heen. Een verlanglijstje maken, het huis versieren en natuurlijk Sinterklaasliedjes zingen. Totdat er een bijzondere boodschap van Sinterklaas komt… Beleef samen dit muzikale en vrolijke avontuur.
Peuteruurtje
Tijdens het peuteruurtje maken de jongste kinderen kennis met theater. Ze kijken naar een voorstelling die ongeveer een half uur duurt. Voorstellingen zijn altijd herkenbaar en gaan over onderwerpen waar de kinderen dagelijks mee te maken hebben. Na afloop van de voorstelling is er een activiteit in de zaal of in de foyer.
Voor meer informatie en tickets, klik op de roze websitebutton.
Data:
- woensdag 2 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater Zuidplein
Gooilandsingel 95
3083 DP Rotterdam
Openingstijden
2 december om 11:30 en 14:30Prijs
€ 9,00Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Super Sunday in Spinozapark
SUPER SUNDAY: street art, muziek & workshops
Le Marie Marché Katendrecht
Een sfeervolle Franse markt met lekkers en muziek. Kom ook gezellig rondstruinen op het Deliplein!
Burendag Rotterdam Airport
Beleef een onvergetelijke dag met het hele gezin op de Burendag van Rotterdam The Hague Airport!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam
Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:
Tips voor een goed begin van het schooljaar
Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!