Playfit
Peutergym, Peutersport en Kleutersport in Rotterdam.
Playfit peuter- en kleutergym
PlayFit is een speels en leerzaam bewegingsprogramma voor peuters en kleuters in een veilige, kindvriendelijke en niet-competitieve omgeving.
Het programma leert kinderen de grondbeginselen van zowel traditionele als vernieuwende sporten op een leuke manier, zodat ze een breed perspectief aangeboden krijgen. Om vervolgens een bewuste keuze te kunnen maken voor een sport na het programma.
De sporten die je onder andere beoefent, zijn voetbal, turnen, judo, taekwondo, tennis, atletiek, basketbal, hockey, korfbal, freerunnen, klimmen en meer! Hierbij worden naast het sportcomponent ook de grove motoriek, oog-hand / voet-oogcoördinatie en balans verbeterd.
Het programma is ontwikkeld door een sport- en bewegingswetenschapper, psycholoog, docent bewegingsonderwijs, ervaringsdeskundigen, sportinstructeurs en weerbaarheidstrainers met jarenlange lesgeefervaring aan kinderen.
Meedoen met een proefles?
Tijdens een proefles met jouw kind kun je een goed beeld krijgen van een PlayFit-les. Een proefles is gratis! Meld je aan via het formulier op de website, klik door op de roze button.
Meer leuke clubjes, ook voor oudere kinderen, vind je in ons handige overzicht!
Playfit
Rotterdam
Openingstijden
Het seizoen is opgedeeld in twee blokken van 14 lessen.Prijs
1 losse les € 8,50. 10 strippen € 49.Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.