Pluktuin La Fleur ‘s-Heer Hendrikskinderen
Stel zelf een kleurrijk boeket vol verse bloemen samen bij Pluktuin La Fleur in 's-Heer Hendrikskinderen
De pluktuinen van La Fleur zijn in het seizoen van ’s ochtends vroeg (08:00 uur) tot ’s avonds laat (22:00 uur) open. Bij de werktafel kan je scharen vinden om de bloemen netjes af te knippen. Dan kan je zoektocht beginnen en kan je al snel genieten van een prachtige bos vers geplukte bloemen!
Klik je op de roze button om te kijken hoe het precies in z’n werk gaat!
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Pluktuin La Fleur Noordgouwe
Nieuwe Rijksweg
's-Heer Hendrikskinderen
Openingstijden
In het seizoen maandag t/m zaterdag van 8:00 tot 22:00 uurLijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Trampolinepark Jump-010
Spring jij mee in trampolinepark Jump010 in Rotterdam?
Voorjaarsvakantie bij Maaspodium
Heerlijk uitje in de voorjaarsvakantie: kom naar het Maaspodium voor leuke voorstellingen!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!