Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pomms’

De allerlekkerste biologische snacks! Hier smaakt friet zoals ie moet smaken: naar aardappel!

Bij POMMS’ streven ze ernaar om de allerlekkerste snacks te maken. Dit doen ze volgens authentiek recept uit grootmoederstijd. Bij het eten van een POMMS’ kroket proef je biologisch rundvlees. En de verse zelfgemaakte biologische friet smaakt zoals ie moet smaken, naar aardappel.
 
Heb je trek in een lekker patatje? Er is nu een alternatief voor ongezond snacken: POMMS’! Met als bijkomend voordeel dat het ook nog eens veel lekkerder is. Snacken wordt culinair met de biologische friet en kroketten van POMMS’. In de garnalenkroket zitten Texelse garnalen die duurzaam worden gevangen en dagvers gepeld aan de Waddenkust, en het vlees uit de rundvleeskroket komt van de Aberdeen Angus die graast bij Boer Peter in een Brabants natuurgebied vol klavers en kruiden.

Alvast een voorproefje nemen? Kijk dan op de site van POMM’s en het water loopt je in de mond. Klik op de roze button.

Eropuit met de kids? Check de Uitagenda op Kidsproof.nl
 

Pomms' Rotterdam

Coolsingel 107B

3012 AG Rotterdam

Openingstijden

Maandag en dinsdag gesloten.

Woensdag en donderdag van 12.00 - 19.00 uur.

Vrijdag van 12.00 - 21.00 uur.

Zaterdag van 12.00 - 19.00 uur.

Zondag van 12.00 - 18.00 uur.

Mail direct

Mail direct naar Pomms' Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief