Kinderworkshops bij Portantis
Maak fossielen, versier schelpen en knutsel de leukste zeecreaties bij Portlantis!
Tijdens de vakanties kunnen kinderen creatief aan de slag bij Portlantis. Samen met kunstenaar Joanna Smolarz maken ze de mooiste kunstwerken, geïnspireerd op de haven, de zee en alles wat daarbij hoort.
Van fossielen kleien en oesterschelpen versieren tot het maken van vrolijke kwallen, schelpenkettingen en zeevriendjes van drijfhout: elke workshop is anders. Kinderen ontdekken verschillende materialen en technieken en gaan naar huis met een zelfgemaakt kunstwerk.
De workshops vinden plaats tussen 11.00 en 16.00 uur. Je kunt op elk moment aanschuiven, reserveren is niet nodig en deelname is inbegrepen bij een entreeticket.
Workshopoverzicht
Maak een stoere duikboot voor papa – 21 juni (Vaderdag)
Fossielen kleien – 15 juli, 2 augustus & 30 augustus
Oesterschelpen versieren – 19 juli, 9 augustus & 26 augustus
Zeevriendjes maken van drijfhout – 22 juli & 12 augustus
Vrolijke kwallen maken – 26 juli & 16 augustus
Schelpenketting maken – 29 juli & 19 augustus
Creatieve onderwaterdecoraties maken – 5 augustus & 23 augustus
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets!
Tip: ontvang onze nieuwsbrief vol tips in je mailbox!
Elke woensdag en zondag in de zomervakantie!
Portlantis
Prinses Máximaweg 301
3199 KG Maasvlakte Rotterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!