Ristorante Da Nina
Traditioneel Italiaans specialiteitenrestaurant voor lunch en diner in het centrum van Dordrecht!
Naast de bekende pizza’s en pasta’s kan je hier ook kennismaken met de pinsa. Pizza, maar dan kleiner en lichter verteerbaar. Een echte Italiaanse delicatesse!
Benieuwd wat er nog meer op de menukaart staat? Klik snel op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Ristorante Da Nina
Lange Breestraat 3
3311 VK Dordrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 17.00 - 22.00 uurMaandag gesloten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!