Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rodin café-restaurant

Kom binnen voor een kopje thee of neem gezellig plaats op het terras!

Restaurant Rodin in Rotterdam

Café-restaurant Rodin is een ruim opgezette zaak met een frisse, strakke uitstraling en een sfeer die doet denken aan een Parijse brasserie. Zes dagen per week stap je hier binnen voor een lunch, afternoon tea, borrel of diner.

Op de uitgebreide menukaart staan klassiekers uit de Franse keuken, maar ook gerechten uit de Mediterrane invloedssfeer. Alle producten worden dagvers in eigen keuken bereid en dat is te proeven!

De kaart volgt de seizoenen en wordt aangepast aan het aanbod van producten. Waar mogelijk wordt gewerkt met biologische streekproducten. Voor de kinderen is er een driegangenmenu of frietjes met een snack. De hele menukaart vind je op de website via de roze button.

Heb jij onze Facebook pagina al geliked en volg je ons op Twitter?!

Rodin café-restaurant

Schilderstraat 20-A

3011 CK Rotterdam

Openingstijden Dinsdag tot en met zondag geopend vanaf 11.00 uur ‘s ochtends. Op maandag gesloten.
Prijs Zie de menukaart op de website. Kindermenu 3 gangen € 13,50.
Mail direct

Mail direct naar Rodin café-restaurant

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief