Rotterdam The Hague Airport
Neem eens een kijkje achter de schermen bij het vliegveld van Rotterdam!
Rotterdam The Hague Airport is de belangrijkste regionale luchthaven van Nederland. Jaarlijks komen hier een miljoen reizigers langs. Veel toch?
Kom gratis vliegtuigen spotten vanaf het Panoramaterras in Restaurant het Uitzicht. Een leuke ervaring voor alle leeftijden! Het restaurant ligt vóór de security check waardoor het voor iedereen toegankelijk is. Dus ook als je niet gaat reizen, drink je hier lekker een bakje koffie terwijl je naar de start- en landingsbanen en de vliegtuigen die daar geparkeerd staan kunt kijken. Een gezellig uitje voor iedereen die van vliegtuigen houdt.
Komen jullie ook een keer vliegtuigen spotten? Kijk voor meer info op de website van Rotterdam The Hague Airport via de roze button!
Even een hapje eten met de kids? Kijk dan op Kidsproof.nl voor een overzicht van leuke restauranttips!
Rotterdam Airport BV
Rotterdam Airportplein
3045 AP Rotterdam
Openingstijden
Schoolvakanties.Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer bij Deltapark Neeltje Jans
Kom deze zomervakantie naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.