Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rotterdams Volkstheater

Geniet van alles wat het Volkstheater te bieden heeft. Misschien wel ergens bij jou in de wijk!

Het Rotterdams Volkstheater trekt al jaren met eigen tenten en artiesten door de Rotterdams wijken. Theater als middel om bewoners in contact te brengen met elkaar. Mooi toch? 

Naast de ondersteunende functie bij wijkactiviteiten heeft het Volkstheater haar eigen programma-aanbod zoals het Wereldcircus, Scholendagen en de Kleurbende. Een programmering die door de combinatie van voorstellingen met workshops vaak uitdaagt om op zoek te gaan naar eigen talent.

Kijk op de website voor de uitleg van het programma-aanbod, klik hiervoor op de roze button.

Houd onze Uitagenda in de gaten voor leuke voorstellingen!

Rotterdams Volkstheater

Marconistraat 52

3029 AK Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar Rotterdams Volkstheater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.