Schermacademie Zaïr
Altijd al willen schermen als een musketier? Kom naar de Schermacademie Zaïr.
Schermen is een boeiende en gezonde sport voor iedereen: dames, heren, jongens en meisjes van alle leeftijden die eens iets anders willen.
De schermlessen bij Schermacademie Zaïr worden gegeven op alle niveaus: van beginners tot vergevorderden, en op alle wapens (floret, degen en sabel). Elk wapen heeft zijn eigen techniek en regels.
Geïnteresseerd? Bezoek de website via de roze button voor meer informatie.
Bezoek ook eens een leuke theatervoorstelling! Check de Uitagenda op Kidsproof.nl voor een overzicht van voorstellingen bij jou in de buurt.
Schermacademie Zaïr
Van Bijnkershoekweg 97
3052 PB Rotterdam
Openingstijden
Maandag vanaf 19.00 uurWoensdag vanaf 18.15 uur
Prijs
5 introductielessen voor 50 euro, inclusief materiaal.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.